Zone 14
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако искате да се отпуснете, да си загубите времето, четейки или нещо от сорта, то ТУК е вашето място.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Помогнете
Предаването на Лъки EmptyНед Апр 10, 2011 4:11 am by Lucky

» Търси се
Предаването на Лъки EmptyНед Апр 10, 2011 3:39 am by Христо Петров Петров

» Предаването на Лъки
Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 7:00 am by Lucky

» Мери Конър
Предаването на Лъки EmptyПет Апр 08, 2011 7:34 am by Lucky

» Афоризми.....
Предаването на Лъки EmptyПет Апр 08, 2011 5:23 am by Lucky

» Поздрави, картинки и какво ли още не
Предаването на Лъки EmptyЧет Апр 07, 2011 8:11 pm by Lucky

» Промблеми, въпроси и всичко останало
Предаването на Лъки EmptyЧет Апр 07, 2011 4:45 am by Lucky

» Отговори, мнения и всичко останало.
Предаването на Лъки EmptyЧет Апр 07, 2011 4:42 am by Lucky

» Какво сънувахте
Предаването на Лъки EmptyЧет Апр 07, 2011 12:44 am by Lucky

Top posters
Lucky
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
Христо Петров Петров
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
gabolinno
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
demkata
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
Hardcore
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
stasityyy
Предаването на Лъки I_vote_lcapПредаването на Лъки I_voting_barПредаването на Лъки I_vote_rcap 
МиСъЛ На ДеНя...
Обичай всеки и всичко, мрази всеки и всичко, но НЕ губи никой и нищо.

 

 Предаването на Лъки

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyПет Апр 01, 2011 8:30 am

Мили мой сладури, елате при Лъки и кажете всичко, което ви тежи на сърцето. Лъки ще ви изслуша, ще ви дава съвети, а може и да ви зададе някой въпрос. Всяка седмица ще избирам по един форумник и той ще бъде специален гост на Лъки. Всяка събота от 19:30 предаването ще се излъчва на живо.
*Тази събота ще се състои шоу. Избран е Христо Петров Петров. Миличък в събота те очаквам, за да си поговорим.
Предаването на Лъки H2191
Върнете се в началото Go down
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:32 am

Здравейте приятели! Вие сте с шоуто на Лъки. Няма да говоря много, защото знам, че искате друг да говори повече. Днешния късметлия е един от админите на форумът-Христо. Той наистина върши страхотна работа с форумът и прави чудеса. Ще му задам няколко въпроса. А, ето го и него!!!
-Седни, моля те. Ще си говорим тази вечер и ще ти задавам въпроси. Как се чувстваш, притеснен ли си?
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:35 am

-Ами първо искам да благодаря за поканата, трогнат съм...За мен е голяма чест да съм тук в шоуто ти. Мога да ти говоря на "ти", нали? ...И да, притеснен съм...Малко...
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:38 am

-Да, разбира се, можеш да ми говориш на "ти". Нормално е да си притеснен. Винаги съм се чудила откъде ти е дошла идеята за форума? И трудно ли се поддържа, иска ли се постоянство, воля?
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:44 am

-Ами да си призная, хвана ме неподготвен. Как ми дойде идеята за форума...Ами да речем, че го създадох с цел да намеря хора с подобни на моите интереси. А дали е трудно? Ами да си призная честно, аз от много време са занимавам с подобни неща и затова изглежда лесно отстрани...И да, определено се изискват воля и постоянство, както идеи и екип, който да подпомогне развитието и промотирането на форума.
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:46 am

-Значи се надяваш на добър екип, за да спори работата във форума. Кажи нещо за останалите? Разбирате ли се? Имаш ли някакви критики спрямо работата и държанието на останалите, а и на мен?
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:50 am

-Ами нямам забележки към екипа. Той си е достатъчно експедитивен. Разбираме се отлично и си помагаме взаимно. Хммм твоята работа...Ами знаеш ли? Намирам я за отлична, публикациите са на ниво...Изобщо за по-добър талисман, не съм си и мечтал.
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:53 am

-Караш ме да се изчервявам. Благодаря за комплиментите. Смяташ ли, че това, което си направил за форумът е достатъчно? Има ли какво още да се донаправи или смяташ, че така е добре? Все пак да се прави форум не е лека работа.
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 5:58 am

-Ами в главата ми се въртят няколко идеи от рода на парти, послучай завършването...
Със сигурност има какво да се доизпипа още, но смятам, че по-нататък, форума ще постигне връхна точка в развитието си...А и като споменах парти, искам да дойдеш, като почетен гост. Може да доведеш и приятели. Знаеш...Колкото повече, толкова повече - е казал Мечо пух, преди да умре от свръх доза.
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:01 am

Благодаря!!!За пореден път ме караш да се изчервявам. засипа ме с комприменти. Но няма да се отървеш от въпросите толкова лесно , скъпи. И ще присъствам на партито. Може да бъда твоята дама.Сега малко лични въпроси. Мислил ли си за бъдещето и имаш ли някаква мечта, макар и неосъществима?
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:05 am

-Хммм...Да ти кажа честно, животът е прекалено дълъг, за да мисля за миналото или бъдещето... Просто живея за мига...и така... Разбира се, имам много мечни, но едната от тях е:
Да срещна момиче, с уникален, неповторим характер...Момиче, което на гледа на външността, като на единственото на този свят...Трудно ми е обаче да преценя дали тази мечта е осъществима или не...
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:21 am

Разкажи ни нещо за себе си. За приятелите си. Дори може за първата ти любов. А може и аз да споделя нещо. Smile
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:24 am

-Ами за мен, като цяло, аз съм...хммм...сложна за анализиране личност. За приятелите и първата ми любов...Ами няма много за разказване...но не бих искал да имам нищо общо с тях...Но сега това не е важно...Ха-ха Сподели ти нещо...Досега само разпитваше....
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:28 am

Определоно ролята на разказващ не ми харесва,но за теб ще направя изключение. Ами аз също съм много противоречива личност. Изказвам мнение без да ме интересуват останалите, което ми носи големи неприятности понякога. Но съм свикнала. Имам една единствена приятелка и много я ценя. а първата любов..хъм..първата любов (със моите камъни по моята глава) много съм влюбчива, но не съм срещанала онази истинска първа любов. Сигурно съм те отегчила. Какво мислиш за предаването ми? Все пак репутацията на едно шоу се гради на мнението на зрителите и на участващите.
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:32 am

-Предаването ти е страхотно...невероятно и чудесно...Не знам какво друго мога да кажа за него. Ти си изключителен водещ и с голямо нетърпение ще чакам следващото издание на шоуто ти... СТрахотно е, наистина.
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:34 am

Благодаря за хубавите и изчерпателни отговори. Мисля, че е време да приключвам. Беше ми много приятно с теб. Няколко думи за заключение?
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:36 am

-Aми...Искам да пожелая бъдещи успехи на шоуто и най вече на теб - перфектния водещ. И на мен ми бе много приятно.
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 02, 2011 6:38 am

-Отново ти благодаря. Драги зрители с това завършва днешното ни шоу. Следващата събота ще поканя друг форумник, но имайте търпение. Утре ще съобщя името на избрания. Довиждане!!!
Върнете се в началото Go down
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:28 am

Здравейте приятели. Вие сте с второто издане на шоуто ми. Ако миналия път сте били изненадани приятно, сега ще бъдете шокирани. Шегувам се Smile ! Днешния ни гост е gabolinno.тя е фотографът на Дейли Нюз и сега ще разберем повече за нея. Разбира се, ето я и нея.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:31 am

- Здравейте. Приятно ми е да се запознаем най-накрая Лъки. Бях мнооооого приятно изненадана когато разбрах, че ще участвам. Беше голям удар за мен.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:36 am

Ммм..благодаря. Ще преминем към въпросите. откъде разбра за форумът? И как мислиш-към какво трябва да се стремим, за да стане форумът по-добър?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:44 am

Ами за първото... Ицо ми каза. Или пък беше Деми... не съм сигурна, но 100% е бил някой от тях. Laughing
А за другия въпрос. Мисля, че трябва да се стремите, да привлечете повече потребители. Да има повече известност на форума. Това, наистина ще допринесе много.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:48 am

Забави се с отговорите...Както и да е. Преминаваме към следващите въпроси. Какво мислиш като цяло за политиката? Интересуваш ли се какво става със страната ни, следиш ли новините, особено сега, или не те засяга и смяташ, че това е скучно?
Смяташ ли, че всички тези бедствия (радиацията в Япония, земетресенията..) сме си си ги заслужили итака природата си "отмъщава"?
Ще пусна реклами (около 10, 15 мин) за да имаш повече време да отговориш. Забелязах, че малко се затрудняваш при отговорите.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 5:57 am

Така... политиката. Зависи. От това, за какво точно в политиката са новините. Но съм на мнение, че това е недопустимо, така да съсипват държавата... да я крадат и после да предават топката... че предишното правителство било такова, онакова. Не че и старите са от най-невинните. Но просто, сега не трябва да ги обвняват. Заради тях нямало пари, нямало жилища за новите депутати, дето уж не могат да си купят един апартамент, а иначе имат поне по две-три вили и хотели... а да отклоних се от темата... но нали. Това е моето мнение за сегашните политици на българия. Борисов, като обещаваше да се промени всичко на предизборната кампания... кво сега промени ли се?!?! Макар, че може би, да, сега е по-зле даже и от преди!
За бедствията... в Япония... Значи аз съм на мнение, че земята не си отмъщава. То си е в реда на нещата, тя да не отмъщава. Това си се случва от нашите си постъпки. Случайно тея да са знаели, когато са строили централата, че е на разлом!?!? Да, знаели са. И въпреки това са я построили. Каквото са си направили, това им се случи... е сега не съм зла, да казвам, че го заслужават, просто съм на мнение, че цунамитата, трусовете са си в реда на нещата, а ние трябва да правим колкото се може повече за да предпазим от по-нататъшни бедствия, а не да строим АЕЦове, на разломи и земетръсни зони.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки EmptyСъб Апр 09, 2011 6:07 am

Тук обаче мненията ни се различават. С постъпките си, със замърсяването на заобикалящата ни природа, с това, че превръщаме всичко хубаво, даром от природата, в нещо ужасно, сме си заслужили всичките тези заметресения, цунамита, урагани....Отплеснах се.
Отдаваш ли голямо значение на външния си вид? Смяташ ли, че хубавите дрехи правят човека добър? Смяташ ли, че чрез стила си, начина си на обличане изразяваш себе си, показваш своята индивидуалност? А обличала ли си се с определени дрехи, заради някой? За теб външния вид или това отвътре е важно? Неслучайно поговорка гласи" Най-хубавото се вижда само със сръцето, не с очите" "По дрехите посрещат, по ума изпращат"
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предаването на Лъки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предаването на Лъки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Дневникът на Лъки
» Ъгълът на Лъки
» Христо в шоуто на Лъки
» Коментари по темите на Лъки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zone 14 :: Светът на Lucky :: Излей си душата при Лъки-
Идете на: