Zone 14
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако искате да се отпуснете, да си загубите времето, четейки или нещо от сорта, то ТУК е вашето място.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Помогнете
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 4:11 am by Lucky

» Търси се
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyНед Апр 10, 2011 3:39 am by Христо Петров Петров

» Предаването на Лъки
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:00 am by Lucky

» Мери Конър
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyПет Апр 08, 2011 7:34 am by Lucky

» Афоризми.....
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyПет Апр 08, 2011 5:23 am by Lucky

» Поздрави, картинки и какво ли още не
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 8:11 pm by Lucky

» Промблеми, въпроси и всичко останало
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 4:45 am by Lucky

» Отговори, мнения и всичко останало.
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 4:42 am by Lucky

» Какво сънувахте
Предаването на Лъки - Page 2 EmptyЧет Апр 07, 2011 12:44 am by Lucky

Top posters
Lucky
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
Христо Петров Петров
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
gabolinno
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
demkata
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
Hardcore
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
stasityyy
Предаването на Лъки - Page 2 I_vote_lcapПредаването на Лъки - Page 2 I_voting_barПредаването на Лъки - Page 2 I_vote_rcap 
МиСъЛ На ДеНя...
Обичай всеки и всичко, мрази всеки и всичко, но НЕ губи никой и нищо.

 

 Предаването на Лъки

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:15 am

Първо... ами отдавам внимание, но все пак не прекалено много. Не, не мисля, че дрехите правят, човека, защото познавам много хора, които се обличат страхотни, но в същото време са надменни, груби и тн... Според мен, точно това е целта на дрехите (разбира се освен да ни покриват Rolling Eyes), да покажем индувидуалноста си, това че сме различни. Ами не си спомням точно, но най-вероятно да. Laughing Разбира се, за мен е важно това отвътре. Много е важно да следваш този малък, туптящ орган вътре в теб, а не да оставяш "обвивката" си куха... глупава... сигурна съм, че всички хора, които следват сърцето си, не са прости и си заслужава да бъдеш приятел с тях...
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:17 am

Дообре. Участваш ли в някаква момичешка група? От какво се отличавате от останалите? Защото все пак всяка отделна група се изразява по различен начин. Имате ли някакви правил? Сплотени ли сте? Разкажи ми подробно.
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:20 am

Ами какво да кажа... участвам... май... но нашата не никак сплотена. Всички се карат, сдобряват, напускат... намират си нова група... В началото на годината бяхме втората по големина група в класа, но както се вижда, вече сме съвсем малко. Някои напуснаха, други започнаха да обвиняват безпочвено другите... и така... до сега останахме мъничко хора... ами друго... друго.. няма такова.
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:23 am

Добре...значи нямаш много близки приятелки, както изглежда. А популярна ли си в училище? Определи се- смела и независима, срамежлива, наперена и нафукана, вечно мълчащата....схващаш. Популярна ли си сред момчетата? Защо? Какво е най-важното за теб?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:31 am

Започваме... Smile За приятелките имам... просто те не са от групата ми в училище...
Еми не съм от най-популярните... при положение, че в училището има тоолкова много ученици... а ние сме 3тия по големина клас.
За думата... има една единствена, с която мога да се определя сама, но за жалост я няма тук... е айде ще ти кажа, Лъки бих се определила само с мечтателка... но тъй като я няма... ще ти кажа от тези.
Вечно мълчаща... всички си мислят, че го правя, защото ме е срам или нещо от този сорт... но не. Мълча, защото нямам какво да кажа Laughing. Наистина в повечето моменти е така, защото с моето подсъзнание... е по-добре да не казвам нищо. Мога ей така да си се изразявам, да говоря с часове... (повечето простотии) само с приятелки, защото с непознати... абе схващаш.
За последните въпроси имам отговор, който всъщност си е въпрос. НАШИТЕ СМОТАНЯЦИ, ТЕЯ ЛИГЛИ?!?!?!?!?!?! Rolling Eyes (става въпрос за момчетата от моя класLaughing)
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:36 am

Как ще разтълкуваш думите: Недоизказаните думи ни смаляват? За теб важна ли е истината? И какво всъщност е тя за теб? Лъгала ли си в твоя полза? Вярваш ли в поговорката: Истината винаги излиза наяве? Можеш ли да дадеш примери?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:45 am

Ами за недоизказаните думи... ами честно казано не знам... Laughing може би че винаги трябва да казваме това което ни тежи?
Истината е важна, наистина, но не винаги ние го осъзнаваме. Или по-точно го осъзнаваме, когато нас ни излъжат.
Да, лъгала съм. И наистина съжалявам, защото от както започнах, това се превърна в нещо като навик. Всеки ден лъжа... това обаче вече е друга тема Smile
Ами не вярвам особено, защото рядко лично на мен ми се случва да ме хванат в крачка, както се казва Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:48 am

Добре. Отговори ми на въпросите. Мисля да приключваме. Ще кажеш ли нещо за заключение?
Върнете се в началото Go down
gabolinno
Фотографчето на "Daily News"
Фотографчето на
gabolinno


Брой мнения : 33
Join date : 21.03.2011
Age : 32
Местожителство : In ThE dArK

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 6:56 am

Ами не знам... може би...
Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима
много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му. Това е от Оскар Уайлд, надявам се всички хора, които следят това, да последват тази фраза. Винаги трябва да сме съпричастни и със страданията на приятелите ни, и с успехите.
Това е от мен. Довиждане и Лека нощ на всички. Чао Лъки!
Върнете се в началото Go down
http://parisworld.roleplaylife.net/forum
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 EmptyСъб Апр 09, 2011 7:00 am

Чао, чао. Драги зрители дано ви е харесало днешното издание на моето шоу. Следващата събота ще има шоу отново. Утре ще бъде съобщено кой ще е щастливеца. И забравих да спомена, ако изррания няма възможност да участва в шоуто (случва се) да пише на мен по лс,че не може, за да не проваля цялото шоу.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предаването на Лъки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предаването на Лъки   Предаването на Лъки - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предаването на Лъки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Дневникът на Лъки
» Ъгълът на Лъки
» Христо в шоуто на Лъки
» Коментари по темите на Лъки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zone 14 :: Светът на Lucky :: Излей си душата при Лъки-
Идете на: