Zone 14
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ако искате да се отпуснете, да си загубите времето, четейки или нещо от сорта, то ТУК е вашето място.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Помогнете
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyНед Апр 10, 2011 4:11 am by Lucky

» Търси се
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyНед Апр 10, 2011 3:39 am by Христо Петров Петров

» Предаването на Лъки
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyСъб Апр 09, 2011 7:00 am by Lucky

» Мери Конър
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyПет Апр 08, 2011 7:34 am by Lucky

» Афоризми.....
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyПет Апр 08, 2011 5:23 am by Lucky

» Поздрави, картинки и какво ли още не
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyЧет Апр 07, 2011 8:11 pm by Lucky

» Промблеми, въпроси и всичко останало
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyЧет Апр 07, 2011 4:45 am by Lucky

» Отговори, мнения и всичко останало.
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyЧет Апр 07, 2011 4:42 am by Lucky

» Какво сънувахте
Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyЧет Апр 07, 2011 12:44 am by Lucky

Top posters
Lucky
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
Христо Петров Петров
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
gabolinno
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
demkata
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
Hardcore
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
stasityyy
Какво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_lcapКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_voting_barКакво искате да знаете за вашето талисманче? I_vote_rcap 
МиСъЛ На ДеНя...
Обичай всеки и всичко, мрази всеки и всичко, но НЕ губи никой и нищо.

 

 Какво искате да знаете за вашето талисманче?

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Какво искате да знаете за вашето талисманче? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво искате да знаете за вашето талисманче?   Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyНед Апр 03, 2011 7:49 pm

Здравейте! Вече всички ме познавате. Аз съм вашето талисманче Лъки. Който иска да ме поразпита да задава въпросите си тук. ще отговарям възможно най-бързо. Какво искате да знаете за вашето талисманче? 3920004554
Върнете се в началото Go down
Христо Петров Петров
Редактор на "Daily News"
Редактор на
Христо Петров Петров


Брой мнения : 68
Join date : 20.03.2011
Age : 28

Какво искате да знаете за вашето талисманче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да знаете за вашето талисманче?   Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyНед Апр 03, 2011 7:56 pm

1.Харесва ли ти да си талисманче?
2.Допада ли ти екипа, а Админа?
3.Обичаш да....?
4.Не обичаш да...?
5.Винаги си искала да...., но не си могла, защото...?
6.Любима книга?
7.Любим филм?
8.Любима песен?
9.Песен, която свързваш с мен?
10.Вярваш ли в любовта от пръв поглед?
11.Ако имаше 3 желания, какво би поискала?
12.Ако имаше право да звъннеш само на трима души, кои щяха да са?
Върнете се в началото Go down
https://zone14.bulgarianforum.net
Lucky
Admin
Lucky


Брой мнения : 82
Join date : 01.04.2011
Age : 26
Местожителство : Във форумът.

Какво искате да знаете за вашето талисманче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да знаете за вашето талисманче?   Какво искате да знаете за вашето талисманче? EmptyНед Апр 03, 2011 8:10 pm

1.Харесва ли ти да си талисманче? Това мисля е реторичен въпрос. Да си талисманче е много хубаво, а всички са толкова мили, така че няма от какво да се оплаквам. Мога само да се радвам, че съм такава късметлийка.
2.Допада ли ти екипа, а Админа? Екипът е страхотен, а дане говорим за админите. особено ти, не трябва да питаш дали ми допадаш. Много пъти съм ти казавала, че ти си най-добрия, невероятен админ, ще спра, защото няма да ми стигнат епитетите.
3.Обичаш да....? Обичам да бъда обичана.
4.Не обичаш да...? Не обичам да говорят зад гърба ми, да ме лъжат право в очите, да ми правят глупави номера. Не обичам да наранявам хората, само заради собствена изгода.
5.Винаги си искала да...., но не си могла, защото...?Винаги съм искала да отида до Юпитер и да обиколя целия свят, но не мога, защото е малко вероятно да отида на Юпитер, може би след наколко стотин години, а да обиколя целия свят-хъмм...трябва ми много, много време.
6.Любима книга?Много са. Наяве и насън, Скарлет, Тюленовият остров, Тина и половина, Историите за Шерлок Холмс, Пет малки прасенца, Мина, стъкленицата и Бялата магия, Момиче с характер и много други.
7.Любим филм?Ами и те са много. Пърси Джаксън и Боговете на Олимп, Honey, Артур и минимоите, Гадни момичета 1 и 2, Титаник, Изповедта на една куртизанка, Мемоарите на една гейша, Red и други.
8.Любима песен?
Shontelle-Impossible, The Art of Breaking, Nomy-Cocaineи др.
9.Песен, която свързваш с мен?The Art of Breaking.(ти си знаеш защо)
10.Вярваш ли в любовта от пръв поглед?Определено. дори да не съм я изпитала, вярвам.
11.Ако имаше 3 желания, какво би поискала?1. Цялата жестокост в хората да изчезне. 2. Да бъда по-добър човек. 3. Да намеря своята половинка.
12.Ако имаше право да звъннеш само на трима души, кои щяха да са?
1. На теб. 2. На най-добра приятелка. 3. На родителите ми.

Надявам се да съм ти отговорила изчерпателно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво искате да знаете за вашето талисманче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво искате да знаете за вашето талисманче?   Какво искате да знаете за вашето талисманче? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво искате да знаете за вашето талисманче?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Какво мислите за мен, вашето Талисманче"
» Искате ли форума да има няколко клуба
» Какво сънувахте
» Поздрави, картинки и какво ли още не

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Zone 14 :: Всичко останало :: Горещият стол-
Идете на: